نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به احساسی عمل کردن استاندار در معرفی منطقه آزاد گفت: مازندران شرایط لازم برای داشتن سه منطقه آزاد تجاری و اقتصادی را دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد و توسعه زیرساخت‌های امدادی هلال احمر در نوشهر قابل تحسین است.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: به زودی فاز نخست و گازی پروژه نیروگاه 460 مگاواتی برق نوشهر افتتاح شده و به بهره‌برداری ‌می‌رسد.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: مجلسی‌ها با ۱۸۷ امضاء، نامه‌ای به رئیس جمهور اعلام کردیم کابینه دولت به ویژه در بخش اقتصادی نیاز به ترمیم دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بحران آب جدی است و باید امور زیربنایی را جدی بگیریم.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درخصوص چرایی تاثیر ۲۵ درصدی سنوات تحصیلی در کنکور سراسری، گفت: شورای سنجش و پذیرش باید میزان این اثرگذاری را مشخص کند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه رونق گردشگری به تعطیلی مدارس ارتباطی ندارد، گفت: نمی‌توان تصمیمات مربوط به آموزش و پروش را بدون کارشناسی اتخاذ کرد.

در سال حمایت از کالای ایرانی، شعار «ما می‌توانیم» با اجرای پروژه گازرسانی به شهر پول کجور که با همت و پیگیریهای دکتر قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، تحقق یافت.

نائب رئیس کمیسیون آموزش مجلس توضیحاتی درخصوص سهمیه ایثارگران در آزمون ارشد و تراز لازم ارائه داد.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال