نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش‌های محروم نوشهر و چالوس هم به طور ویژه از سوی شرکت گاز کشور برای بهره‌مند شدن از نعمت گاز دیده شوند.

قاسم احمدی لاشکی در همایش بزرگ فرهنگیان استان مازندران که در اردوگاه شهید رسولی این شهرستان با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، با اشاره به اینکه این جلسه درد و دل فرهنگیان است، اظهار کرد:  با توجه به گستردگی بخش مرزن‌آباد و روستاهای پراکنده خواستار استقلال آموزش و پروش مرزن‌آباد هستیم.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به احساسی عمل کردن استاندار در معرفی منطقه آزاد گفت: مازندران شرایط لازم برای داشتن سه منطقه آزاد تجاری و اقتصادی را دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد و توسعه زیرساخت‌های امدادی هلال احمر در نوشهر قابل تحسین است.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: به زودی فاز نخست و گازی پروژه نیروگاه 460 مگاواتی برق نوشهر افتتاح شده و به بهره‌برداری ‌می‌رسد.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: مجلسی‌ها با ۱۸۷ امضاء، نامه‌ای به رئیس جمهور اعلام کردیم کابینه دولت به ویژه در بخش اقتصادی نیاز به ترمیم دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بحران آب جدی است و باید امور زیربنایی را جدی بگیریم.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درخصوص چرایی تاثیر ۲۵ درصدی سنوات تحصیلی در کنکور سراسری، گفت: شورای سنجش و پذیرش باید میزان این اثرگذاری را مشخص کند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه رونق گردشگری به تعطیلی مدارس ارتباطی ندارد، گفت: نمی‌توان تصمیمات مربوط به آموزش و پروش را بدون کارشناسی اتخاذ کرد.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال