جمعه, 08 ارديبهشت 1396 ساعت 09:06

غرب مازندران هیچ خطوط ریلی ندارد

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: خطوط ریلی در مازندران فقیر است و ما در غرب استان هیچ خطوط ریلی نداریم.

قاسم احمدی لاشکی در جلسه مشترک شورای اداری شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت با اشاره به اینکه در دوران وزیر راه در حوزه صنعت هوایی اقدامات مؤثری انجام شد، اظهار کرد: امروز در حوزه راه و شهرسازی اتفاقات خوبی افتاد و آزادراه تهران شمال که تعطیل شده بود اکنون این دولت با اراده‌ای جدی برای اجرای این پروژه دارد.

وی با بیان اینکه با همکاری بنیاد مستضعفان قطعه یک آزاد راه تهران شمال تکمیل و ۷۰ کیلومتر از طول مسیر کوتاه می‌شود، افزود: برای قطعه دو از شهرستانک تا پل زنگوله به‌زودی با توجه به مشخص شدن پیمانکاران شاهد کلنگ‌زنی این مسیر خواهیم بود.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در تونل شهری چالوس که در دو سال اخیر اجرایی شد، خاطرنشان کرد: چالوس و نوشهر وضعیت ترافیکی بدی داشت اما امروز نگرانی‌ها در این حوزه کم شده است و پل «کشکسرا» و زیرگذرهای اجرایی شده، با وجود تحریم‌ها و تنگناها به ثمر نشست.

این مسؤول بیان کرد: امروز پروژه روشنایی مسیر کمربندی نوشهر به چالوس هم کلنگ‌زنی شد که از پروژه‌های ماندگار است و از سویی دیگر زیرگذر و ساختمان راهداری چالوس و پروژه روشنایی ۱۳ کیلومتری نیز هم کلنگ‌زنی شد که با اجرای این پروژه‌ها بسیاری از مشکلات منطقه حل می‌شود.

احمدی لاشکی با بیان اینکه خطوط ریلی در مازندران فقیر است و ما در غرب استان هیچ خطوط ریلی نداریم، گفت: امسال ۷۰ درصد به خطوط ریلی اضافه می‌شود و با توجه به وجود بندر نوشهر با قدمتی دیرینه در مازندران، ضروری است تا غرب استان به خطوط ریلی متصل شود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال