سه شنبه, 23 خرداد 1396 ساعت 06:24

اماکن گردشگری باید در تمامی ایام برای بازدید گردشگران فعال باشند

عضو هیات رئیسه فراکسیون گردشگری مجلس گفت: افزایش درآمدزایی کشور از طریق صنعت توریسم و گردشگری و در پی ساماندهی تعطیلات کشور امکان‌پذیر است.

قاسم احمدی لاشکی با تاکید بر این‌که «اماکن گردشگری باید در تمامی ایام برای بازدید گردشگران فعال باشند» گفت: البته این اختیار به شهرستان‌ها داده شده که مسئولان شهرستان تصمیم بگیرند چه مکان‌هایی فعالیت داشته باشند  و چه مکان‌هایی در ایام تعطیلات رسمی، تعطیل باشند.

نماینده مردم چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این‌که در برخی شهرها به صورت سلیقه‌ای این اماکن گردشگری تعطیل هستند جای اشکال دارد و حتما باید این موضوع بررسی شود. به عنوان مثال چرا باید گردشگری که به شهر اصفهان سفر کرده نتواند از اماکن تاریخی بازدید کند؟

این نماینده مردم در مجلس دهم همچنین خاطرنشان کرد: به هیچ وجه قانونی نداریم که مکان‌های تاریخی و گردشگری در تعطیلات غیرفعال بوده و تعطیل باشند. اگر درجایی چنین موردی مشاهده و به مجلس گزارش شود حتما ضمن اطلاع به کمیسیون فرهنگی از رئیس میراث فرهنگی و گردشگری درخواست خواهیم کرد تا ضمن پیگیری موضوع توضیحاتی را ارائه دهند.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر به دنبال درآمدزایی از طریق صنعت توریسم و گردشگری هستیم باید تعطیلات ساماندهی و کمتر شوند تا بتوانیم استفاده بهتری از این صنعت داشته باشیم./خانه ملت

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال