یکشنبه, 23 مهر 1396 ساعت 20:23

بیش از 14 آبادی بخش مرزن‌‌آباد از خدمات گاز بهره‌مند شدند

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 14 آبادی بخش مرزن‌‌آباد از خدمات گاز بهره‌مند شدند.

قاسم احمدی لاشکی در حاشیه بازدید از روند پیشرفت فیزیکی پروژه‌های گازرسانی به شهرهای کجور و پول و مناطق روستایی بخش مرزن‌آباد که به همراه مشاور عالی وزارت نفت انجام شد، اظهار کرد: وزارت نفت با وجود تنگناهای مالی، در حوزه کاری خودش رضایت‌بخش عمل کرد.

وی افزود: شرایط گازرسانی در حوزه شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت مطلوب است و پروژه‌‌ها در مسیر خودش حرکت می‌‌کند اما از وضعیت گازرسانی شهر کجور اصلاً رضایت ندارم زیرا فقط زمین محل ایجاد ایستگاه گازرسانی تسطیح شده است و کاری دیگری صورت نگرفت.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بخش مکانیکال در این ایستگاه‌ها بسیار مهم است و با توجه به کندی کار در این شهر، نمی‌توان انتظار داشت که امسال به بهره‌برداری برسد و بنابراین باید برای این موضوع تدبیری شود تا مردم متضرر نشوند.

وی با اشاره به اینکه از مشاور عالی وزارت نفت انتظار داریم که نسبت به تغییر پیمانکار این پروژه در شهر کجور اقدام کند، تصریح کرد: وضعیت گازرسانی در حوزه بخش مرزن‌آباد بسیار مطلوب است و بیش از 14 آبادی این منطقه از خدمات گاز بهره‌مند شدند.

احمدی لاشکی تأکید کرد: پروژه‌های گازرسانی شهر کجور و پول باید تعیین تکلیف شوند و برای گازرسانی به روستاهای بخش کجور کارهای مطالعاتی و اجرایی نیز تسریع شود./ فارس

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال