دوشنبه, 11 دی 1396 ساعت 05:46

ناامنی در کشور به سود دشمنان و به ضرر ایرانیان است

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجمع‌های اخیر خواستار هوشیاری مردم شد و گفت: هرگونه ناامنی در کشور به سود دشمنان و به ضرر ایرانیان خواهد بود.

قاسم احمدی لاشکی افزود: امروز کشور برای ادامه روند رو به پیشرفت خود در حوزه های گوناگون بیش از پیش نیازمند اتحاد، انسجام و همدلی و هوشیاری و مراقبت مردم و مسئولان است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر عده زیادی از مردم با مشکل اقتصادی مواجه هستند و مردم مطمئن باشند که مسئولان مطالبات به حق آنان را شنیده اند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی و دولت با دقت ویژه بودجه سال 97 را مورد توجه قرار خواهد داد تا توان مالی مردم افزایش یافته و وضعیت رکورد و تورم نیز کاهش یابد.

وی با اشاره به حوادث چند روز اخیر در برخی شهرهای کشور، گفت: عده ای از روزهای نخست انقلاب اسلامی نگاه منفی به آن داشتند و امروز بعد از حدود چهل سال نیز دست از دشمنی با انقلاب برنداشته اند و لازم است مردم با هوشیاری لازم در دام عده ای فرصت طلب که به دنبال ایجاد حاشیه و چالش برای کشور هستند ، گرفتار نشوند و هرگونه اعتراضی را نیز در چهارچوب قانونی انجام دهند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: امروز مسئولان وظیفه دارند که با نهایت تلاش و در کمترین زمان برای معیشت و رفاه مردم بویژه اشتغال جوانان و کاهش گرانی برنامه ریزی کنند و گام بردارند./ ایرنا

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال