دوشنبه, 09 بهمن 1396 ساعت 11:13

حذف بودجه انتقال آب دریای خزر از بودجه سال 97

نماینده مردم نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی از حذف بودجه انتقال آب دریای خزر به سمنان از لایحه بودجه سال 97 خبر داد.

قاسم احمدی لاشکی با اشاره به تلاش‌های چند سال اخیر برای انتقال آب دریای خزر به سمنان، اظهار لایحه کرد: بودجه انتقال آب دریای خزر به سمنان از ردیف بودجه سال 97 حذف شد و این نخستین حُسن رد بودجه سال 97 دولت از سوی نمایندگان مجلس بود.

وی خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر نیز رئیس سازمان حفاظت محیط‌ زیست نامه‌ای در تاریخ 14دی امسال پیرامون انتقال آب دریای خزر به استاندار سمنان نوشته بود که تذکر قانون اساسی به رئیس جمهور داده شد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در همین چند مدت گذشته در رسانه‌ها نیز گفته بودم که نمایندگان مجلس در نوشتن قانون برنامه ششم به طور رسمی حذف انتقال آب دریای خزر به سمنان را اعلام خواهند کرد تا جلوی خسارت‌های جبران‌ناپذیر این طرح که همه کارشناسان آن را خطر جدی می‌دانند، گرفته شود و امروز نیز بودجه انتقال آب دریای خزر به سمنان از ردیف بودجه سال 97 حذف شد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین در حوزه آموزش و پرورش نیز، بودجه این سازمان از استانی به ملی تغییر یافت و 5 هزار میلیارد تومان به بودجه آموزش و پرورش اضافه شد و و بنابراین معلمان نگران نباشند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال