یکشنبه, 22 بهمن 1396 ساعت 09:56

وضعیت درمانی بیمارستان‌های غرب مازندران مطلوب نیست

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وضعیت درمانی بیمارستان‌های غرب مازندران مطلوب نیست، گفت: افزایش امکانات درمانی مورد انتظار مردم منطقه است.

قاسم احمدی‌ لاشکی در جلسه شورای اداری مشترک شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت با اشاره به اینکه امروز بیکاری دغدغه مهم کشور است، اظهار کرد: لایحه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به عنوان عضو هیأت رئیسه فراکسیون تولید و اشتغال مجلس چندین بار به همراه همکارانم بررسی کردیم تا بلای دوره‌های گذشته تکرار نشود.

وی تصریح کرد: 1.5 میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی و به اذن مقام معظم رهبری برداشته شد و بانک‌های عامل هم بانک توسعه تعاون، پست بانک، ملی، کشاورزی، صندوق کارآفرینی و سینا در نظر گرفته شدند و با این بانک‌ها صحبت‌های لازم انجام شد تا بتوان مدیریت لازم را انجام داد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به همان اندازه‌ای که از صندوق ذخیره ملی گذاشته شد، بانک‌ها هم به همین میزان باید آورده بیاورند که مجموعاً 12 هزار میلیارد تومان می‌شود و این رقم بسیار بزرگی است و خیلی‌ها منتظر هستند تا ببینند چه اتفاقی برای این رقم خواهد افتاد و بنابراین تأکید می‌شود این اعتبارات در جای خودش در حوزه اشتغال‌زایی هزینه شود.

این مسؤول تأکید کرد: باید شرایط به گونه‌ای ایجاد شود تا مسؤول اعتبارات یک بانک سخن از ناتوانی در ارائه تسهیلات نزند و به هر صورت موانع این چنینی باید برداشته شود زیرا همین موانع سبب شد تا در ادوار گذشته به نتیجه‌ای نرسیم.

احمدی‌لاشکی با اشاره به اینکه وضعیت درمانی بیمارستان‌های غرب مازندران مطلوب نیست، گفت: گاهی بیماران ما به دلیل کمبود تعداد تخت ‌در بیمارستان‌های غرب مازندران، برای درمان بیماران خودشان مجبورند به بیمارستان‌های بابل و ساری مراجعه کنند ولی در آنجاها نیز همیشه بخش‌هایی مانند آی.سی.یو و C.C.U پر هستند و بنابراین افزایش امکانات درمانی، تختخوابی و نیز شبانه‌‌روزی شدن درمانگاه‌ نوشهر که گردشگرپذیر است مورد انتظار مردم منطقه است.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال