شنبه, 26 اسفند 1396 ساعت 19:04

نام نوشهر، چالوس و کلاردشت در کتابچه بودجه 97 درج شد

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه 97 چند کار مهم برای نوشهر، چالوس و کلاردشت انجام داده‌ام تا نام این سه شهرستان در کتابچه بودجه دولت درج شود.

قاسم احمدی‌لاشکی در آخرین جلسه شورای اداری این شهرستان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد با اشاره به اینکه لایحه دریافتی بودجه دولت از سوی مجلس شورای اسلامی 385 هزار میلیارد تومان بوده است و مجلس حدود 20 هزار میلیارد تومان اسناد را از این بودجه کم کرد و نپذیرفتیم که دولت به آن اضافه کند،اظهار کرد: در بودجه سال آینده چند کار مهم برای حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت انجام داده‌ام تا نام این سه شهرستان در کتابچه بودجه دولت درج شود.

وی افزود: در بودجه 97 برای احداث آموزشگاه فنی‌وحرفه‌ای نوشهر در نظر گرفته شده بود که با پیگیری‌هایی که انجام دادم این رقم را به 2 میلیارد و 500 میلیون تومان افزایش دادم.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای دانشکده میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نوشهر هم که 2 میلیارد و 600 میلیون تومان در لایحه دولت آمده بود را پیگیری کردم و بیش از 2 میلیارد دیگر به آن اضافه کردم و در مجموع حدود 5 میلیارد تومان برای خرید یا احداث این دانشگاه به نوشهر می‌رسد.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی پروژه انتقال آب «دلیر» به چهار شهر مرزن‌آباد، چالوس، نوشهر و هچیرود و 129 روستای منطقه نیز آغاز شده است و تلاش می‌شود ظرف مدت یک و نیم تا دو سال آینده به اتمام برسد.

احمدی‌لاشکی با اشاره به اینکه مشکلی به نام فاضلاب‌های نوشهر و چالوس داریم، گفت: این طرح در آن زمان که نوشته می‌شد جمعیت شهری 65 هزار نفری را پیش‌بینی کرده بودند ولی الان نوشهر به تنهایی بالای 60 هزار جمعیت دارد و چالوس نیز بالای 70 هزار نفر تخمین زده می‌شود و بنابراین عنوان این طرح را اجرای منوی دوم تصفیه‌خانه بهجت‌آباد نوشهر و چالوس درج کردیم و تا زمانی که این تصفیه‌خانه به طور کامل اجرایی نشود، هیچ انشعاب جدیدی داده نخواهد شد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال