چهارشنبه, 12 ارديبهشت 1397 ساعت 11:24

تحقق شعار «ما می‌توانیم» با اجرای پروژه گازرسانی به شهر پول

در سال حمایت از کالای ایرانی، شعار «ما می‌توانیم» با اجرای پروژه گازرسانی به شهر پول کجور که با همت و پیگیریهای دکتر قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، تحقق یافت.

 

*برخورداری مردم از نعمت گاز از برکات نظام است

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین با بیان اینکه شاهد افتخار بزرگی در شهر پول در بخش تاریخی کجور هستیم و این مرهون خون پاک شهدا است، گفت: رضایت مردمی، رضایت خدا است و با اجرای این پروژه شاهد رضایت و خوشحالی مردم هستیم.

قاسم احمدی‌لاشکی با اشاره به اینکه مردم شهر پول از امروز از نعمت گاز برخوردار هستند و این خدمات از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: از دولت تدبیر و امید به خاطر جدیتی برای گازرسانی شهرهای پول و کجور انجام گرفت و موجب شعف مردم منطقه شده است، قدردانی می‌کنم.

وی گفت: از کارگران و پیمانکاران این پروژه که به‌موقع آن را به‌اتمام رساندند، قدردانی می‌کنم.

 
*مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران نیز گفت: اینگونه فعالیت‌ها قابل قدردانی است و چنین پیمانکارانی بازوی توانمندی برای اداره گاز هستند.

جعفر احمدپور با بیان اینکه شهر پول دومین شهر در کشور است که به شیوه سی‌ان‌جی گازدار شد، اظهار کرد: سومین شهر کشور نیز شهر کجور است که در آینده‌ای نزدیک به شیوه سی‌ان‌جی گازدار می‌شود.

*سرمایه‌گذاری 14 میلیارد تومانی برای گازرسانی به شهر پول و کجور

وی میزان سرمایه‌گذاری در شهرهای پول و کجور برای گازرسانی را 14 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: پیمانکار پروژه گازرسانی به شیوه سی‌ان‌جی به شهر پول قرارداد پنج ساله دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران با بیان اینکه 2 میلیارد تومان برای شبکه‌گذاری هزینه شده است، تصریح کرد: در نصب شبکه‌ها و استفاده از گاز سی‌ان‌جی مردم رعایت موارد ایمنی را داشته باشند تا شاهد حوادث ناگواری نباشیم.

احمدپور با تاکید بر اینکه خدمات باید بسیار قابل قبول باشد تا رضایت مردم جلب شود، تصریح کرد: در سال حمایت از کالای ایرانی و بهره‌گیری از توانمندی‌های داخلی این پروژه می‌تواند نمونه بارزی برای تحقق فرمایشات رهبری باشد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال