پنج شنبه, 07 تیر 1397 ساعت 11:01

کابینه دولت در بخش اقتصادی نیاز به ترمیم دارد

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: مجلسی‌ها با ۱۸۷ امضاء، نامه‌ای به رئیس جمهور اعلام کردیم کابینه دولت به ویژه در بخش اقتصادی نیاز به ترمیم دارد.

قاسم احمدی‌لاشکی در سومین جلسه شورای اداری شهرستان چالوس با تبریک هفته قوه قضائیه به افرادی که برای ایجاد و اجرای عدالت تلاش می‌کنند، اظهار کرد: شهید بهشتی اندیشمند و دانشمندی بزرگ بود و نظام مقدس جمهوری اسلامی به ایشان بدهکار است.

وی با بیان اینکه شهید بهشتی در نوشتن و بازنگری و اصلاح قانون اساسی تلاش کرد، افزود: اینکه امروز در حوزه تأمین حرف‌هایی برای گفتن داریم محصول تلاش‌های این شهید و امثال ایشان است.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اوضاع اقتصادی کشور به سامان نبوده و موجب رنجش خاطر مردم ایران است، تصریح کرد: عده‌ای در حال سوءاستفاده از این وضعیت و ایجاد آسیب برای این نظام هستند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به تأکیدات امام راحل حفظ این نظام از واجبات است، گفت: اینکه رهبری هر ساله شعاری را مطرح می‌کنند برای ایجاد آرامش در کشور است اما بدنه این نظام نتوانست به وظایف خود به درستی عمل کند و مسیر را به درستی پیش ببرد.

احمدی لاشکی با تأکید بر اینکه وضعیت بیکاری برای خانواده‌ها معضل بزرگ شد و جز اینکه اقتصاد کشور به سامان شود راهی نیست، گفت: در این راستا ما مجلسی‌ها با ۱۸۷ امضاء، نامه‌ای به رئیس جمهور نوشتیم و اعلام کردیم کابینه دولت به ویژه در بخش اقتصادی نیاز به ترمیم دارد و اگر این کار به درستی اجرایی نشود، استیضاح ایشان در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

وی با انتقاد از اینکه فساد در جامعه ریشه گرفته است و همه باید هوشیار باشیم تا به سمت ما نیاید، افزود: در برخی از جاها دچار لغزش‌هایی هستیم که به مردم آزار می‌رساند.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در اوایل انقلاب خیلی بحث مادی مطرح نبود و همه قانع بودند، گفت: اما امروز چون فرق و تبعیض وجود دارد که نگرانی‌هایی را در مردم ایجاد کرد.

وی با تأکید بر اینکه دستگاه قضا نباید در این راه مماشات داشته باشد، بیان کرد: هرکجا وقت خود را به گفتگوهای غیربخشش گذاشتیم راه به جایی نبردیم.

احمدی خطاب به همه مردم کشور اظهار کرد: مردم عزیز بدانید که آمریکا دنبال ترویج همین ناامنی‌ها در جامعه است و اگر ماهم به جان هم بیفتیم خیانت کرده و آمریکایی هستیم.

وی با اشاره به اینکه باید فکر کنیم همه در درون یک کشتی نشستیم و آسیب کشتی، غرق شدن همه را به دنبال دارد، تصریح کرد: اینکه امروز رهبری بر وحدت تأکید دارد یعنی همه باید متحد باشیم نه جلوتر از چتر ولایت حرکت کرد و نه عقب افتاد.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: اینکه امروز منافقین سعی دارند مردم را تحریک کنند بنابراین باید وحدت را در رأس امور قرار دهیم و در این زمینه باید مسؤولان مشکل مردم را حل کرده و عزت و احترام مردم را حفظ کنند تا ناامیدی ایجاد نشود.

وی در پایان با اشاره به ایجاد برنامه تغییر در حوزه کاری امام جمعه چالوس، گفت: وظیفه می‌دانم از زحمات بیش از یک دهه ایشان که در حوزه تبلیغ دین، فرهنگ و مسائل سیاسی و عبادی توسط ایشان انجام شد به مصداق «لم یشکرالمخلوق، لم یشکرالخالق» از زحمات ایشان قدردانی شود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال