سه شنبه, 25 فروردين 1394 ساعت 19:09

ارائه طرح توجیهی منطقه آزاد تجاری نوشهر ظرف دو هفته آینده به دولت

نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت:   طرح توجیهی منطقه آزاد تجاری نوشهر ظرف دو هفته آینده آماده و به دولت ارائه می شود.

قاسم احمدی لاشکی عصر امروز در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: متعاقب پیگیری های گذشته و دستور معاون اول رئیس جمهوری و همچنین امضای 9 نفر از نمایندکان مازندران بحث منطقه آزاد تجاری و گردشگری نوشهر در مرحله بسیار خوبی قرارگرفت.

وی افزود: همچنین در این زمینه با جمع زیادی از نخبگان اثر گذار نوشهری و چالوسی مقیم تهران نشست خیلی خوبی داشتیم و طرح توجیهی منطقه آزاد تجاری نوشهر ظرف دو هفته آینده آماده و به دولت ارائه می شود.

نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تلاش ها ادامه دارد و انتظار داریم تا استانداری مازندران از این موضوع حمایت لازم را داشته باشد و با توجه به خدمات بسیار ارزنده بندر نوشهر برای منطقه آزاد تجاری انجام داد، روی این منطقه متمرکز شود.

وی به سفر آینده رئیس جمهور و هیئت دولت در ماههای آینده به استان مازندران اشاره کرد و گفت: امیدواریم دولت تدبیر و امید با تصویب منطقه آزاد تجاری و گردشگری نوشهر در این سفر، هدیه ای به مردم غرب مازندران بدهد.

احمدی لاشکی در ادامه به آخرین وضعیت نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر خاطر نشان کرد: این پروژه سه بار کلنگ زنی شد اما هیچ اتفاق دیگری در آن رخ نداد ولی اکنون در جلسه ای اختصاصی که با وزیر نیرو داشتم و شخص وزیر نیرو به کمیسیون آمد اما توضیحات وزیر نیرو قانع کننده نبود ولی اعلام کرد که هیمن هفته ال.سی باز می شود و شرکت مورد نظر کار عملیاتی بر روی نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر آغاز می شود و امیدواریم با تکمیل این پروژه، مردم منطقه دیگر در شرایط وزش باد و طوفان و بارندگی های شدید دچار نوسانات و یا قطع برق نباشند.

وی درباره آخرین وضعیت پروژه راه دسترسی نوشهر به کجور نیز تصریح کرد: این راه از گذشته احداث شده بود و اکنون نیاز به بهسازی و مرمت دارد و به همین منظور 20 میلیارد ریال اعتبار از دولت برای این پروژه اخذ شد.

نماینده مردم شهرستانهای، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات زیست محیطی آن نیز برطرف شده و موضوع به ادارات راه هم اطلاع داده شد و به هر صورت با اجرایی شدن این پروژه مهم، مردم منطقه بتوانند برای سفر به بخش کجور از راه مستقیم در حوزه شهرستان نوشهر استفاده کنند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال