سه شنبه, 25 فروردين 1394 ساعت 19:13

اختصاص 11 میلیارد ریال برای تکمیل نیروگاه زباله سوز نوشهر/ اجرای آسفالت و روکش در جاده های کجور و نوشهر

نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 11 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل نیروگاه زباله سوز نوشهر و اخذ اعتبارات در بخش راه های کجور و نوشهر خبر داد.

قاسم احمدی لاشکی عصر امروز در گفت وگو با خبرنگار ما در نوشهر اظهار کرد: نیروگاه زباله سوز نوشهر یکی از پروژه های بسیار مهم و حیاتی برای منطقه و محیط زیست محسوب می شود و بنابراین تکمیل آن به عنوان یکی از اولویت های مهم منطقه مورد توجه قرار دارد.

نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی افزود: برای تکمیل نیروگاه زباله سوز نوشهر مبلغ یازده میلیارد ریال اعتبار از دولت کمک گرفته شد تا روند تکمیلی این نیروگاه سرعت بیشتری به خود بگیرد.

وی با اشاره به اینکه نیروگاه زباله سوز نوشهر از نظر پیشرفت فیزیکی به مراتب بسیار جلوتر از نیروگاه ساری قرار دارد، خاطر نشان کرد: امیدواریم با تکمیل این نیروگاه، شرایطی فراهم شود تا ضمن حل کامل مشکل زباله منطقه نوشهر و چالوس و حومه، بتوان زباله های دیگر مناطق هم به این نیروگاه منتقل و برای تولید انرژی برق استفاده شود.

احمدی لاشکی همچنین از جلسه اختصاصی خود با معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان شهرداری های کشور با حضور شهرداران نوشهر و چالوس در تهران خبر داد و تصریح کرد: بخش پسماند نیروگاه زباله سوز با مشارکت یک شرکت سوئدی، شهرداری های نوشهر و چالوس و دیگر ارگان ها اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه انتظار داریم وزارت کشور در حوزه شهرداری های نوشهر و چالوس کمک کند، گفت: طبق توافقات قرار بود تا امروز یک تیم کارشناسی به همراه شرکت سوئدی به منطقه بیاید و ارزیابی های زیست محیطی خود را انجام دهند و انشاله ظرف مدت 9 ماه تکمیل می شود.

نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی همچنین به آغاز عملیات اجرایی پروژه های آسفالت در منطقه نوشهر و کجور اشاره کرد و افزود: با توجه به مکاتبات و اقدامات انجام شده در زمینه پروژه های آسفالت مطمئنا سال خوبی خواهیم داشت.

وی گفت: روکش آسفالت حسن کیف به عباس آباد به طول ده کیلومتر، دو راهی هنی سک به سمت روستای نیچکوه فعلا به طول هفت کیلومتر و آسفالت راه روستایی به طول 20 کیلومتر در جاده کجور از جمله پروژه هایی است که به زودی اجرایی می شود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

زندگینامه

نام: قاسم احمدی  -  محل تولد: نوشهر
سال تولد: 1344 ه.ش
پیشینه تحصیلی:
کارشناسی علوم اجتماعی- دانشگاه تهران- 1369
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-دانشگاه آزاد اسلامی، علوم تحقیقات تهران - 1375  
دانشجوی سال آخر دوره دکترا در رشته مدیریت 

اطلاعات تماس

  • 682 11 522 011
  • 683 11 522 011
  • مازندران - چالوس - خیابان 17 شهریور - جنب هتل کوروش - کوچه وصال